Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 25 86
Вакумний прес для шпонуванняВакуумний термопрес МВП-24


• Виготовлено в Україні

• Вакуумний прес для шпонування

• Виготовлення гнутих фасадів

• Меблеві фасади з плити МДФ

• Панелі МДФ з плівкою ПВХ

• Для чого потрібен вакуумний прес

• Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

• Плівка ПВХ

• Все необхідне і нічого зайвого

вакуумні насоси


Вакуумний прес для шпонування - це обладнання, що дозволяє надати естетичний зовнішній вигляд конструкційним елементам з ДСП, фанери та МДФ. Шпон - це тонка пластина з натуральної деревини, яка виходить струганням і лущенням дерев'яного бруса. Відповідно, процес шпонування - це процес облицювання заготовок шпоном.
Застосовується шпонування на меблевому виробництві, а також при опоряджувальних і ремонтних роботах. За допомогою вакуумного преса для шпонування заготовка перетворюється радикальним чином по зовнішньому вигляду її важко відрізнити від від справжньої деревини, а значить, вироби будуть виглядати дорого і вишукано при більш низькій собівартості, і це при тому, що залишаться міцні і прості у догляді.
Вакуумний прес МВП-24 гарантує надійне зчеплення шпону і основи завдяки використанню вакуумної технології та температури після нанесення клею. Співвідношення ціна-якість вигідно виділяє даний вакуумний прес на тлі китайських і німецьких конкурентів. Наприклад, китайські преси поступаються за якістю, а німецькі значно дорожче при подібній якості. Роботу преса може контролювати одна людина і при цьому йому не обов'язково проходити спеціальне дороге навчання. Перед початком роботи необхідно буде перевірити поверхню на наявність сколів, вм'ятин та інших дефектів. Ремонту деталі вакуумного преса практично не вимагають, вони виконані з якісних матеріалів і зносостійкі, однак при необхідності заміни якоїсь деталі, отримати її легко і доступно, що дуже важливо для успішного виробництва.
Вакуумний прес МВП-24 для шпонування є професійним інструментом для облицювання заготовок, але завдяки своїм невеликим габаритам і простоті застосування може бути використаний також і в невеликих приміщеннях. 
Щоб працювати на цьому пресі необхідно мінімум навичок, так що з ним можуть упоратися навіть не досвідчені працівники - головне, щоб вони були здатні навчатися. Запорука популярності вакуумних пресів - це простота в експлуатації, швидка окупність і висока функціональність.
Партнер Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика