Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 25 86
Виготовлення гнутих фасадівВакуумний термопрес МВП-24


• Виготовлено в Україні

• Вакуумний прес для шпонування

• Виготовлення гнутих фасадів

• Меблеві фасади з плити МДФ

• Панелі МДФ з плівкою ПВХ

• Для чого потрібен вакуумний прес

• Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

• Плівка ПВХ

• Все необхідне і нічого зайвого

вакуумні насоси


Меблі з фасадами з МДФ, ламіновані ПВХ-плівкою, є гідною альтернативою дорогих меблів з цільного дерева. Особливо вишукано виглядають меблі з гнуто-вигнутими фасадами. У зв'язку з цим для виробників меблів актуально обладнання для виробництва гнутих фасадів

В даний час ТОВ «Мебельман» виробляє високотехнологічне обладнання для виготовлення таких меблів - вакуумний прес МВП-24, що дозволяє формувати набірні заготовки з ламінуванням їх ПВХ-плівкою. Використання цього обладнання вигідно у багатьох відношеннях. По-перше, вакуумний прес за якістю не поступається італійським та німецьким аналогам, а вартість його істотно нижче. По-друге, самостійне виробництво гнутих фасадів при виготовленні меблів дозволяє не залежати від постачальників і не завантажувати склади безліччю заготовок, а виробляти якісні та естетіччние фасади відповідно до потреб ринку. Це дозволить вести більш гнучку фінансову політику підприємства. Крім того, вакуумний прес дозволяє вивільнити робочу силу - адже він простий в експлуатації і обслуговуванні, що, в свою чергу, веде до зниження собівартості продукції.

Устаткування показало високу надійність в експлуатації. Тим не менш, такий фактор, як ремонтопридатність, має велике значення. При необхідності відремонтувати вакуумний прес, вироблений в Україні, набагато простіше, ніж обладнання європейського виробництва: не потрібно чекати поставки запчастин, займатися митним оформленням, залучати зарубіжних фахівців і так далі.

Вакуумний прес для виробництва гнутих фасадів, який виготовляє ТОВ «Мебельман» - це вигідне вкладення в бізнес. Надійне високопродуктивне обладнання дозволить знизити собівартість продукції при забезпеченні високої якості меблевих фасадів, що в кінцевому підсумку призведе до збільшення прибутку підприємства.

Партнер Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика