Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 25 86
Меблеві фасади МДФВакуумний термопрес МВП-24


• Виготовлено в Україні

• Вакуумний прес для шпонування

• Виготовлення гнутих фасадів

• Меблеві фасади з плити МДФ

• Панелі МДФ з плівкою ПВХ

• Для чого потрібен вакуумний прес

• Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

• Плівка ПВХ

• Все необхідне і нічого зайвого

вакуумні насоси


Пропонуємо всім виробникам меблів виготовлення фасадів МДФ покритих плівкою ПВХ.
Плита МДФ - продукт, що завойовує все більшу популярність на українському ринку. Чудові експлуатаційні характеристики, близькість за якістю і екологічності до натуральної деревини і, нарешті, можливість спеціальної обробки і тиснення поверхні робить даний вид плитної продукції особливо привабливим для виробництва високоякісних меблів.

Тут ви можете побачити кольорову гаму глянцевих і матових плівок, якими ми покриваємо фасади МДФ.
Можемо втілити в життя і Ваші оригінальні пропозиції.

Особливості технології виробництва МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених зв'язуючими речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням. Особливо відзначимо, що в МДФ плитах не використовуються шкідливі для здоров'я епоксидні смоли і фенол. Саме тому даний матеріал широко використовується при виготовленні кухонних меблів, адже вони дуже добре переносять вплив кухонного пара - не розбухають, не коробляться. А висока механічна міцність дозволяє використовувати їх при виготовленні меблевих фасадів. Більш того, багато фахівців схиляються до того, що плити МДФ по вологостійкості і механічним характеристикам перевершують натуральне дерево. Ще одна особливість - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

Крім того, МДФ робить доступними будь-які способи обробки, завдяки чому можна зробити красиву фільонку, закруглені кути. Плити з частими фрезерованими пазами добре гнеться, і тому використовується в якості основи для виготовлення гнутих елементів (фасади, перегородки і т. д.)

Допускаються різні варіанти облицювання. Покриття натуральним шпоном, ламінування, фарбування. Дуже популярна облицювання плит МДФ плівкою ПВХ (полівінілхлорид). Покриття даною плівкою робить плиту більш довговічною. Після обклеювання плівкою плита повністю стійка до впливу вологи, а різноманітні забарвлення і текстури покриття здатні задовольнити найвишуканіший смак.

Партнер Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика