Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 25 86
Для чого потрібен вакуумний пресВакуумний термопрес МВП-24


• Виготовлено в Україні

• Вакуумний прес для шпонування

• Виготовлення гнутих фасадів

• Меблеві фасади з плити МДФ

• Панелі МДФ з плівкою ПВХ

• Для чого потрібен вакуумний прес

• Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

• Плівка ПВХ

• Все необхідне і нічого зайвого

вакуумні насоси


Прес, який створює тиск за допомогою вакууму, в якому використовується тиск атмосфери. Який дозволяє, наприклад, рівно обтягнути плівкою деталь з рельєфом, або зігнути заготовку - навіщо він потрібен?

Області його застосування досить широкі.
Вакуумний прес застосовується в автомобілебудуванні, суднобудуванні і авіабудуванні. А також при виготовленні меблів, дверей, вікон.

Ми пропонуємо саме вакуумні преси для виготовлення меблевих фасадів, дверних накладок та ін

Мембранно-вакуумний прес з надлишковим тиском. Тут атмосферний тиск комбінується з додатковим зовнішнім. Такі преси створюють тиск 0,6-8,5 кг/см2, преси оснащені потужною гідравлікою, і добре автоматизовані, чим і обумовлена ​​досить висока вартість таких пресів. Такі преси працюють як з мембраною - для пресування різних матеріалів, виготовлення гнуто-клеєних виробів, так і без мембрани - при облицюванні деталей плівкою.
Вакуумний прес - тут використовується виключно атмосферний тиск. Цей прес створює тиск 0,8-0,97 кг/см2. Такого тиску цілком достатньо в більшості випадків для пресування різних виробів. У свою чергу вакуумні преси підрозділяються на преси гарячого пресування і холодного пресування.

Преси гарячого пресування забезпечують нагрівання до 200° С. Вони використовуються як для склеювання і згину виробів, так і для ламінування плівкою. Такий прес, як правило, добре автоматизований і характеризується високою продуктивністю.

Вакуумні преси холодного пресування використовуються для склеювання і вигину деталей. Тиск в цьому типі пресів складає 0,8-0,97 кг/см2. Цей прес дозволяє виконувати роботи з геометрично складними деталями, хоча і не характеризується високою продуктивністю. У зв'язку з цим його має сенс застосовувати в дрібносерійному або штучному виробництві.

У цілому різні вакуумні преси працюють за одним принципом - використовується атмосферний тиск, який притискає деталь з поверхнею або матеріал для облицювання з деталлю.

На нашому сайті ви можете познайомитися з роботою вакуумних пресів для прямих і радісних фасадів

Партнер Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика