Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 25 86
Меблеві фасади МДФВакуумний термопрес МВП-24


• Виготовлено в Україні

• Вакуумний прес для шпонування

• Виготовлення гнутих фасадів

• Меблеві фасади з плити МДФ

• Панелі МДФ з плівкою ПВХ

• Для чого потрібен вакуумний прес

• Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

• Плівка ПВХ

• Все необхідне і нічого зайвого

вакуумні насоси


Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

Меблеві фасади – це та складова, яка на 90% визначає зовнішній вигляд меблів і його стилістичну спрямованість. Саме за рахунок використання при створенні меблевих фасадів матеріалів всіляких фактур і забарвлень у покупця з'являється величезний вибір, здатний задовольнити навіть найвибагливіші та неординарні смаки. Меблеві фасади можуть бути виконані як з природних матеріалів – масиву дерева, бамбука, ротанга, так і з штучних – ДСП, ДВП, МДФ, алюмінію і скла.

МДФ – мабуть, найбільш затребуваний матеріал, як серед виробників, так і серед покупців меблів, який все частіше віддають перевагу звичному, але менш міцному ДСП або навіть деревині.

Меблеві фасади МДФ практичні і красиві, екологічні і довговічні. Цей матеріал вологостійкий, і не постраждає навіть під впливом гарячого кухонної пари, не жолобиться і не кришиться. Унікальні властивості дають можливість широко застосовувати фасади МДФ при виробництві меблів для ванної та кухні, до якої, як відомо, пред'являються підвищені технічні вимоги.

Меблеві фасади МДФ виготовляються із заготовок у вигляді плит, на які потім наносять декоративне покриття. Основу складу плит МДФ становлять деревні волокна, що робить його практично таким же екологічно безпечним матеріалом, як і натуральна деревина. Але на відміну від масиву дерева, МДФ не боїться води і пари, грибка і цвілі.
І при цьому меблеві фасади МДФ дешевше дерев'яних аналогів на 30% -50%!

Сама абревіатура МДФ означає «Дрібнодисперсні фракції», так як цей матеріал виробляється з деревного пилу, пов'язаної смолистими компонентами, шляхом пресування. Якщо ви маєте справу з сертифікованою продукцією, це означає, що всі добавки, які, крім натурального дерева, включає в себе плита МДФ, мають дозволи МОЗ РФ для застосування в меблевій промисловості і абсолютно нешкідливі для людини.

Сучасні технології виробництва дозволяють виготовляти фасади МДФ найрізноманітнішої конфігурації – об'ємні, фільончасті, складної криволінійної форми, із закругленими краями і т.д., тому МДФ є одним з найулюбленіших матеріалів у кращих дизайнерів.
Відмінні декоративні властивості меблеві фасади МДФ набувають завдяки облицювальним покриттям, які наносять декількома технологічними способами. За допомогою відповідної облицювання можна імітувати різні матеріали – дерево, камінь, шкіру, надавати фасадам однотонне фарбування, створювати спецефекти або наносити будь-які зображення.
Найпопулярніший вид облицювання фасадів МДФ – ламінування. Заготівля з МДФ покривається спеціальної ламінуючої плівкою, виготовленої з паперу з добавками з меламінових смол, і закріплюється за рахунок високої температури і тиску. При цьому смола, що входить до складу ламінуючого шару, проникає у верхні шари МДФ, полімеризується і створює на поверхні МДФ захисно-декоративний шар, міцний, волого-і термостійкий.
Ще один поширений спосіб декорування меблевих фасадів МДФ – каширування. Полімерна плівка або пластик наноситься на заготівлю «холодним» способом, тобто просто приклеюється. Технічні властивості у такого покриття практично не поступаються ламінованої поверхні, за умови відповідної якості оздоблювального матеріалу.

Найміцніші і надійні фасади отримують шляхом постформірованія – облицювання заготовки з МДФ шаруватим ламінатом або пластиком під високим тиском, методом вакуумного пресування. Фасади МДФ, покриті емаллю – один з найефектніших варіантів обробки.

Цей вид покриття відрізняється величезним вибором колірних рішень, можливістю створення різних спецефектів: металік (в тому числі покриття «під золото» і алюміній, а також з металевим вкрапленнями), «хамелеон» (колір фасаду змінюється в залежності від освітлення), глянець, « зоряне небо », перламутр або« кракле »(модний ефект розтріскування з метою штучного старіння поверхні) …

Економічний і став традиційним варіант обробки – плівка ПВХ. Також меблевим фасадам можна надавати вид натурального дерева – обробляти шпоною з деревини будь-яких порід. Незалежно від способу нанесення, практично будь-який матеріал, яким покриваються фасади МДФ, характеризується загальними якостями: не вигоряє на сонці і легкий у догляді, так як добре переносить дію самих різних миючих засобів і не вбирає бруд.

Партнер Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика