Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 25 86
Виготовлено в УкраїніВакуумний термопрес МВП-24


• Виготовлено в Україні

• Вакуумний прес для шпонування

• Виготовлення гнутих фасадів

• Меблеві фасади з плити МДФ

• Панелі МДФ з плівкою ПВХ

• Для чого потрібен вакуумний прес

• Меблеві фасади МДФ: практично, красиво і економічно

• Плівка ПВХ

• Все необхідне і нічого зайвого

вакуумні насоси


Підприємство «Мебельман» розробило модель нового вакуумного преса

Констатуючи щорічне зростання обсягів меблевого виробництва, дослідники світового ринку не надто квапляться відзначити у рейтингу досягнень виробників з України, котрі зазвичай не посідають у ньому чільних позицій. Відтак, удвічі приємніше розповісти про розробку вітчизняного виробника – вакуумний прес «МВП-24».

У вітчизняному меблевому бізнесі тернопільська компанія «Мебельман» працює понад 15 років. Відтак, має достатньо досвіду, щоб визначати потреби ринку. Нині фірма має власне виробництво корпусних меблів та фасадів із MDF, з урахуванням сучасних технологій і матеріалів.

Сучасний меблевий ринок потребує від виробників постійного підвищення якості готової продукції. Меблярам при цьому важливо максимально зменшити витрати на виробництво. Опираючись на власні дослідження, компанія «Мебельман» періодично оновлює асортимент продукції, акцентуючи не лише на оригінальному дизайні меблевих виробів і використанні сучасних комплектуючих, а й покращенні «арсеналу» обладнання. Відтак, найпродуктивнішим і найдоступнішим вирішенням цієї проблеми підприємство вважає модернізацію виробничого потоку, в тому числі й завдяки впровадженню нового устаткування, що, в підсумку, спростить процеси виготовлення, зекономить основні ресурси та покращить при цьому якісні показники.

Успіх виробника – у грамотно підібраному обладнанні

Меблі з дерево похідних матеріалів – вигідна нині альтернатива виробам із масиву. Виготовляючи впродовж багатьох років фасади з MDF, спеціалісти компанії «Мебельман» розробили нову модель вакуумного преса, зважаючи насамперед на власні потреби. Шляхом випробувань, вони спроектували простий у використанні вакуумний прес «МВП-24», який максимально відповідає вимогам сучасного меблевого виробництва.
Прес призначений для виготовлення меблевих фасадів МДФ методом личкування плит МДФ, ДСП, ДВП плівками ПВХ та шпоном, виготовлення гнутих фасадів, склеювання багатошарової продукції та надання деталям потрібної форми; личкування натуральним шпоном, ламінування пластиком і каширування фінішним декоративним покриттям.

 Завдяки унікальним можливостям, вакуумний прес «МВП-24» застосовують і в столярному виробництві, зокрема при виготовленні дверей.

Виробник пропонує устаткування як у стандартній комплектації, так і на індивідуальні замовлення із конкретно заданими характеристиками та параметрами. Надто для виробництва дверних накладок, коли правильно підібраний розмір робочого стола – економія становить до 10-15% плівки, що суттєво знижує собівартість готової продукції.

Технічні характеристики преса МПВ-24 Professional
 Розміри робочого стола, мм 2750х1400
 Вихід готової продукції, м2 - 2,75
 Цикл формування виробу, хв - 1-6
 Нагрівальні елементи - лампи
 Максимальна потужність, кВт - 24
 Режим роботи ручний
 Температурні режими    3
 Вакуумний насос    DVP Італія
 Швидкість дії вакуумного насоса, м3/г    40
 Робочий тиск в пневмосистемі, кгс/м2 - 4-6
 Тиск розрідження, кгс/м2 - - 0,95
 Габаритні розміри, мм - 3200х1500х1200
 Маса, кг - 680


Об
ємні фасади: особливий елемент

Вгнуто-випуклі фасади надають меблям особливого вигляду. Та, щоб зберегти їх вишуканість, виробництво має бути довершеним.

Вакуумний прес «МВП-24» формує набірні заготовки та личкує їх плівками ПВХ. Застосування вакуумного преса підприємства «Мебельман» вигідне з багатьох причин. Насамперед, за якістю вітчизняний прес «МВП-24» не поступається закордонним аналогам, однак за ціною він значно дешевший. Придбати вакуумний прес для власного використання означає стати незалежним від постачальників і не завантажувати склади деталями, а виготовляти їх у той час, коли це необхідно, і такими, які потребує сучасний ринок. Такий підхід надає фінансовій політиці підприємств гнучкості.

Вакуумний прес тернопільської компанії надійний в експлуатації. Окрім того, прес «МВП-24» простий у роботі та обслуговуванні, що економить час персоналу компанії. Також підприємство надає повну інформаційну підтримку при налагодженні всього технологічного  процесу по виготовленню меблевих фасадів МДФ та інших виробів. 

Головним напрямком діяльності підприємства «Мебельман»  є постійне і цілеспрямоване    вдосконалення технологічних процесів, надійності та ефективності виробництва.

Підсумовуючи сказане, перевага вакуумних пресів «МВП-24»  тернопільської компанії «Мебельман» – у простоті їх експлуатації, швидкій окупності та високій  надійності і функціональності.

Деревообробник


Партнер Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика