Укр Рус
(0352) 25 1836
(067) 334 2586
Плівка ПВХ


Вакуумний термопрес МВП-24Що нам кидається в очі, коли ми входимо в квартиру. Звичайно, в першу чергу фасадна частина будь-яких корпусних меблів. Щоб було зрозуміліше, фасадом прийнято вважати фронтальну частину будь-яких меблів, яка відноситься і до висувних ящиків і до самих дверей. Такі фасади повинні бути витонченими й привабливими особливо на кухні, створюючи приємну і комфортну обстановку, так як саме там ми збираємося вечорами і з знайомими проводимо довгі вечори за захоплюючими бесідами.

Варто при цьому врахувати, що саме кухня найбільше піддається впливу згубної вологи і має більше шанс отримати неакуратне механічне пошкодження.

Щоб отримати якісні меблі обов'язково використовується плівка пвх, яка наноситься методом спеціального гарячого вакуумного пресування де - то приблизно при температурі ста п'ятдесяти градусів. Це забезпечить вам надійну довговічність всієї вашої конструкції. Всі меблеві компанії, які роблять меблі на замовлення, намагаються придбати собі обробний матеріал. Вони відрізняються від інших своєю унікальною підвищеною пластичністю, володіють дивовижною волого-і теплостійкість.

Природно, що плівка пвх виготовлена ​​з нетоксичних матеріалів і абсолютно безпечна для харчових продуктів. Вона важкозаймиста і не вступає в різні хімічні реакції з усіма наявними в будинку речовинами. Такий матеріал досить різноманітний у виборі колірної гами. До того ж найголовнішими перевагами плівки ПВХ є те, що вона не втрачає з часом свого оригінального вигляду, не вигоряє на сонці і дуже зручна в обслуговуванні.

Каталог сайтов Украины Каталог веб ресурсів Тернопільщини Яндекс.Метрика